logotypnowy2 

  • Rejestracja
czwartek, 18 lipiec 2013 09:23

Nowy region FM w Olsztynie

Napisała 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Forum Młodych PKPP Lewiatan Warmińsko-Mazurskie powstało w wyniku spotkania się w odpowiednim czasie i miejscu pięciu proprzedsiebiorczych oraz aktywnie działających społecznie entuzjastów.

Nieprzypadkowo siedziba naszej filii jest zlokalizowana w Olsztynie. To tutaj mieści się najpiękniej zlokalizowany ośrodek akademicki w Polsce - Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, który posiada w swojej ofercie kształcenia 59 kierunków podległych pod 17 wydziałów, kształcąc co roku około 31667 studentów, w których pragniemy zaszczepić odpowiednie wzorce zachowań zarówno na rynku pracy jak i podczas zakładania oraz prowadzenia przez nich działalności gospodarczych. Cele te będziemy realizować poprzez organizację konferencji, konkursów oraz szkoleń.

W najbliższych tygodniach nowy region skupi się nad przygotowaniami do Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2013.

Zespół Forum Młodych w Olsztynie tworzą obecnie:

Adam Augustyniak

22-letni absolwent politologii i student 3 roku ekonomi na UWM. Obecnie poza działalnością w Forum Młodych Lewiatan jest wiceprezesem ds. finansów w kole naukowym zarządzania zasobami ludzkimi Creative oraz aktywnie uczestniczy w spotkaniach organizacji Toastmasters. W życiu staraa się odnaleźć równowagę pomiędzy samorozwojem, edukacją a rodziną i przyjaciółmi. Pasjonuje się wędkarstwem i surwiwalem.


Mateusz Kiszło

Ambasador Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, właściciel sklepu internetowego, oraz dwóch serwisów internetowych: www.stronaograch.pl i www.boardtime.pl. Człowiek z głową przepełnioną pomysłami, stale w ruchu i szukający nowych, nieszablonowych rozwiązań biznesowych.


Ewa Kokolus

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie, specjalności Rachunkowość i zarządzanie finansami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Członkini Koła Naukowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi Creative. Pracuje w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Olsztynie. Główne obszary zainteresowania dotyczą zarządzania projektami, zarządzania finansami oraz kształtowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw poprzez koncepcję HRM. Stawia na ciągły rozwój i nieustannie poszukuje swojej ścieżki zawodowej by mieć satysfakcję z własnej pracy.


Justyna Kaczorek

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie na kierunku ekonomia. Kroczy przez życie wierząc w to, że jest w stanie zrealizować wszystko o czym zapragnie. Dąży do wszechstronnej wiedzy stąd często w jej głowie pojawia się myśl „Wiem, że nic nie wiem”. Ma mnóstwo pomysłów na minutę, stąd zainteresowanie marketingiem z którym wiąże swoją przyszłość zawodową. Uwielbia jeździć na rowerze, a od niedawna również biega.

Czytany 522 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 lipiec 2013 09:25
Zaloguj się, by skomentować
Forum Młodych Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa