Forum Młodych

logotypnowy2 

  • Rejestracja

O nas

Forum Młodych PKPP Lewiatan jest organizacją zrzeszającą ludzi młodych, którzy w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jednocześnie działając w trzecim sektorze realizujemy idee budowania społeczeństwa obywatelskiego, przez propagowanie przedsiębiorczości, odpowiedzialności i profesjonalizmu. Cele te realizujemy poprzez organizację konferencji, ewentów promocyjnych, konkursów, szkoleń ale także przez spotkania z praktykami, którzy dzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Poza własnymi projektami wspieramy wszystkie inicjatywy budujące świadomość w oparciu o edukację, rozwój osobisty i interes społeczny. Głównym kryterium jakim się kierujemy to jakość realizowanych projektów.
Wspieramy przedsiębiorczość orgniazując spotkania networkingowe, szkolenia oraz pośrednicząc w kontaktach firm z przedstawicielami trzeciego sektora.

Naszym głównym projektem jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Enterpreneurship Week) - trwające 7 dni wydarzenie, w czasie którego odwiedzający mają maja możliwości uczestniczenia w wielu warsztatach, konferecjach i szkoleniach w głównych miastach Polski. Jest to też doskonała okazja do promocji firmy wśród młodych przedsiębiorców, zaprezentowania oferty sprzedażowej, nawiązania kontaktów handlowych oraz wymiany opini z ludźmi prowadzącymi swoje firmy.

Czytany 3987 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2013 13:28
Forum Młodych Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa