Misja

logotypnowy2 

  • Rejestracja

Misja Forum Młodych Lewiatan

Misją Forum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan jest propagowanie wśród młodych ludzi postaw przedsiębiorczych. Pragniemy ich zachęcić, by wzięli los w swoje ręce oraz by zrozumieli, że sami muszą wytyczać cele, a następnie świadomie i efektywnie je realizować. Chcemy ponadto pokazać, że ludzie młodzi w Polsce mogą realizować swoje pasje i jednocześnie odnieść sukces.

Nasza działalność ma charakter non-profit i opiera się na zaangażowaniu młodych, aktywnych, otwartych na świat i nowe wyzwania ludzi; ludzi świadomych, wymagających, którzy z pasją zmierzają do postawionych celów.

Każdego, kto ma pomysł wpisujący się w misję organizacji, zapraszamy, by wspólnie z nami zmieniał rzeczywistość. W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, zasadami etyki i zdrowej konkurencji.

Inicjatywy Forum Młodych mają charakter ogólnopolski. W tym celu wciąż rozwijamy sieć struktur regionalnych i uczelnianych. Uczestniczą one w projektach ogólnopolskich, ale mogą też swobodnie realizować własne pomysły skierowane do lokalnych środowisk.

Rozwijamy współpracę z podobnymi organizacjami działającymi za granicą – chcemy nie tylko promować oraz adaptować ich projekty, lecz przede wszystkim nadawać naszym inicjatywom międzynarodowy charakter.

 

"Inspirujemy i wspieramy Twój rozwój"

 

Misję realizujemy przez:

  • edukację, rozwój kwalifikacji i kompetencji członków Forum Młodych
  • pomoc w świadomym kreowaniu ścieżki rozwoju zawodowego
  • promocję postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi
  • budowanie relacji międzypokoleniowych opartych na współpracy biznesowej i naukowej
  • wspieranie inicjatyw ludzi młodych, którzy kierują się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i interesem społecznym
  • inspirowanie zmian opartych na dialogu róznych grup społecznych
  • pośredniczeniu w kontakach pomiędzy firmami, środowiskiem akademickim oraz orgniazacjami działającymi w trzecim sektorze
Czytany 4017 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2013 13:16
Forum Młodych Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa