logotypnowy2 

  • Rejestracja
czwartek, 08 sierpień 2013 22:29

Spotkanie z prof. Andrzejem Blikle

Napisał 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Miło nam poinformować, że firma doradczo-szkoleniowa - Andrzej Blikle Doradca objęła patronatem Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W związku z tym, przedstawiciele przedstawiciele Forum Młodych Lewiatan (Koordynatora ŚTP w Polsce) odbyli spotkanie z prof. Blikle w jednej z kawiarni A.Blikle w Warszawie.
 
 
 
Podczas spotkania prof. Andrzej Blikle podzielił się z nami wiedzą na temat przyszłości przedsiębiorczości w Polsce, a także opierając się na swojej bogatej wiedzy i doświadczeniu służył radami młodym przedsiębiorcom. Pierwszym owocem naszej współpracy będzie film, który już wkrótce pojawi się na naszej stronie internetowej. Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w galerii pod artykułem.
 
Pragniemy również zachęcić do zapoznania się z publikacją prof. Andrzeja Bliklego "Doktryna jakości" - książka in statu nascendi, udostępniana w kolejnych edycjach w domenie publicznej, przedstawiającea koncepcję komplekoswego zarządzania przez jakość - Total Quality Managmenty. Zapraszamy do lektury i odwiedzenia strony www.moznainaczej.com.pl, gdzie znajduje się zawsze aktualna wersja publikacji. 
 
Czytany 572 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 sierpień 2013 12:25
Zaloguj się, by skomentować
Forum Młodych Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa