Strona Główna

logotypnowy2 

 • Rejestracja
Partnerzy FM Lewiatan

Partnerzy

Zobacz, jakie podmioty współpracują z Forum Młodych.
Dołącz do nich!
Projekty

Projekty

Dowiedz się, jakie projekty realizujemy lub wspieramy. Czytaj więcej...
Success Stories

Success Stories

Poczytaj o sukcesach, jakie odnieśli członkowie i alumni Forum Młodych.
Warto do nas dołączyć!
sobota, 04 czerwiec 2016 10:39

Sojusz dla Kompetencji

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wspólny projekt Forum Młodych Lewiatan i Uniwersytetu SWPS wspierający studentów i absolwentów wchodzących na rynek pracy. Podczas konferencji i sesji warsztatowych studenci i absolwenci będą mieli niepowtarzalną możliwość wymieniać się doświadczeniami z pracodawcami i dyskutować o tym, jakie mają oczekiwania względem siebie w 5 głównych obszarach:

 
      • Kompetencje miękkie
      • Kompetencje twarde
      • Projekty studenckie
      • Wolontariat
      • Kultura organizacyjna

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/288263854842646/
Głównym wyzwaniem z jakim musi zmierzyć się polski system edukacji jest dopasowanie do potrzeb rynku. Szkolnictwo wyższe, które powinno być motorem innowacyjności i kuźnią przyszłych liderów biznesu, cierpi na brak praktycznego kształcenia, na co narzekają młodzi, pracodawcy i eksperci. Dla pracodawców kluczowe są praktyczne kompetencje. Dla uczelni ważne jest to, aby przekazać wiedzę. Akademickie Biura Karier są naturalnym miejscem do spotkań i współpracy akademików i praktyków. Kształtowanie praktycznych kompetencji musi odbywać się w środowisku współpracy uczelni z firmami i organizacjami. Aby było to możliwe, konieczne jest stworzenie platformy dialogu. Dzięki temu partnerzy będą wspólnie budować kapitał społeczny; poznają się, będą dyskutować nad wzajemnymi oczekiwaniami, wymieniać się dobrymi praktykami, a co najważniejsze zaplanują wspólne działania przygotowujące studentów do wejścia na rynek pracy.
Czytany 1211 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 czerwiec 2016 11:04
Zaloguj się, by skomentować

Projekty

Sojusz dla Kompetencji

Wspólny projekt Forum Młodych Lewiatan i Uniwersytetu SWPS wspierający studentów i absolwentów wchodzących na rynek pracy. Podczas konferencji i sesji warsztatowych studenci i absolwenci będą mieli niepowtarzalną możliwość wymieniać się...

Czytaj więcej

Komentarze i analizy

Stopa referencyjna już na poziomie 2,5%

Po raz kolejny po decyzji Rady Polityki Pieniężnej mamy okazje być świadkami najniższego poziomu stóp procentowych w historii. Decyzją RPP podstawowa, referencyjna stopa wynosi 2,5%.

Czytaj więcej

Stopa referencyjna pierwszy raz w histor…

Stopy procentowe osiągnęły, po czerwcowej decyzji RPP, pierwszy raz w historii poziom poniżej 3%,. Podstawowa referencyjna stopa, zgodnie z przewidywaniami Forum Młodych, wynosi obecnie 2,75%.

Czytaj więcej

Główny indeks warszawskiej giełdy wzrósł…

Ostatni miesiąc dla polskiej giełdy okazał się korzystny i przyniósł znaczne wzrosty na warszawskim parkiecie. Najszerszy indeks warszwskiego parkietu - WIG  wzrósł o 3644 punktów, czyli 8,3% względem notowań z...

Czytaj więcej
Forum Młodych Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa